Mám radost, že jste si udělali čas a navštívili moji stránku. Je malým vítězstvím mého souboje s počítačovou technikou a tak doufám, že se bude zlepšovat postupně s mými pokroky. :-) Pro stejně (ne)zdatné přidám malý návod: základní informace o mně jsou zde, filmografie a jiné zločiny zanechaly stopu zde, novinářský pohled na mne najdete zde, učesaná, nalíčená a usměvavá jsem zde a všelicosy bude asi nejčastěji obměňovaná a doplňovaná rubrika mých fotografických pokusů, tam mám svoje fotografické galerie.

 
 .smmmm

Na jaře ve Florencii

Na jaře jsem byla s Ondřejem ve Florencii. Udělala jsem tam spoustu fotek, s odstupem času se mi zdají dost slabé, ale třeba si tu budu dokumentovat nějaký svůj fotovývoj:)

Ten dům s křivou věží je jeden z nejdražších hotelů ve Florencii. Nebylo úplně zdvořilé vloudit se jim na pozemek, ale já nemohla odolat. Ten výhled !!! Ondřej zůstal venku, protože se obával trapností, konfliktu s personálem a podobně. Měla jsem štěstí, nikdo mě nevyhodil a já si klidně Florencii nafotila:

Ondřej teď o tom paláci píše román - bude to horor s názvem Celebrity. Třeba na něm vydělá tolik peněz, že v něm budeme příští rok bydlet:)
Nebo nás zažalujou a budeme bydlet v chýši. Celoročně.

Noční pohled z Michelangelova náměstí.

Takhle to vypadá, když se kousek poodjede. Toskána je prostě nádherná.

20.5.2007

První zkouška
Nová inscenace ve Strašnickém.
(Klikni na foto!)22.1.2008

Výstava ve Svatošově galerii
Poprvé vystavuji. (Klikni na foto!)


4.1.2008

Listopadové Benátky
Pošmourno nevyšlo. (Klikni na foto!)


7.11.2007

Na jaře ve Florencii
Pár fotek a povídání z pozdního jara. (Klikni na foto!)


20.5.2007

 .
 .

počítadlo.abz.cz

 .    webová stránka
   herečky Ljuby Krbové
   kontakt Ljuba zavináč Krbová.cz
   foto v hlavičce:
   (C) Majka Votavová
  .